WEB INDIANHEAD.CZ
 
Vítejte na webu INDIANHEAD.CZ sběratele US militarií a předmětů 2. pěší divize, US Army v Čechách, pomoci UNRRA a suvenýrů 1945, který je věnován stálé vzpomínce na osvoboditele českého západu.
 
Welcome to the INDIANHEAD.CZ web of the militaria and memorabilia collector of the US 2nd Infantry Division, US Army in Bohemia, UNRRA help and 1945 souvenirs is dedicated to the permanent remembrance to the liberators of the Czech West.
 
MUZEUM INDIANHEAD.CZ
 
Virtuální muzeum INDIANHEAD.CZ nahlíží do sbírek sběratele dobových suvenýrů z osvobození, pomoci UNRRA v ČSR, militarií a předmětů US Army v Čechách 1945 a US 2. pěší "Indianhead" divize.
  
The INDIANHEAD.CZ virtual museum looks into the collection of the period souvenirs from liberation, UNRRA help in Czechoslovakia, militaria and memorabilia of the US Army in Bohemia in 1945 and the US 2nd Infantry “Indianhead” division.

INDIANHEAD CLUB PILSEN z.s.

Vojenský historický klub Indianhead Club Pilsen z.s. se zúčastňuje oslav osvobození a vzpomínkových akcí na válečné události v Plzeňském kraji a podílí se na vzniku nových pamětních míst v regionu.
 
The Indianhead Club Pilsen registered club – military history club – attends the liberation celebrations and commemorative war events in the Pilsen region and is involved in the creation of the new commemorative sites in the region.
Archiv e-shopu INDIANHEAD.CZArchiv e-shopu INDIANHEAD.CZ
E-SHOP INDIANHEAD.CZ
 
 
 
 
Originální US insignieOriginální US insignie
Originální US militarie
Originální US militarie
 
 
Originální US předmětyOriginální US předměty
 
 
 
 
Originální US tiskoviny
Originální US tiskoviny
 
 
Reprodukce předmětů
Reprodukce předmětů
 
 
Suvenýry a knihySuvenýry a knihy
 
 
Nejnovější zboží
Nejnovější zboží
 
 
Nejprodávanější zboží
Nejprodávanější zboží
 
 
Obchodní podmínky
Obchodní podmínky
 
 
Jak nakupovat
Jak nakupovat
 
 
E-SHOP INDIANHEAD.CZ
 
Oslovují vás dobové US militarie nebo předměty připomínající osvobození českého západu v roce 1945?
 
E-shop INDIANHEAD.CZ vám nabízí originální US militarie, předměty, tiskoviny, reprodukce, suvenýry a tématické knihy přibližující válečné události a nezapomenutelný rok "pětačtyřicátý" na západě a jihozápadě Čech. Internetový obchod INDIANHEAD.CZ jsem založil v roce 2010 především pro podporu provozu webových stránek INDIANHEAD.CZ a pro zachování, publikování, vystavování nebo rozšiřování sbírek muzea INDIANHEAD.CZ. Nabídka zboží v e-shopu je pravidelně aktualizovaná a pro usnadnění vyhledávání položek je vlevo rozdělená do kategorií Originální US (Army WWII) insignie, militarie, předměty, tiskoviny, reprodukce předmětů, suvenýry a knihy, nejnovější a nejprodávanější zboží. Pro bližší informace k vašemu nákupu a seznámení s e-shopem klikněte na odkazy Obchodní podmínky a Jak nakupovatPříjemný a spokojený nákup!
 
Are you interest in the period US Army militaria or items reminding of the liberation of the Czech West in 1945?
 
INDIANHEAD.CZ e-shop offers you original US militaria, items, reproductions, souvenirs and thematic books depicting the war events and the unforgettable year 1945 in the West and South - West of Bohemia. I founded the INDIANHEAD.CZ E-shop in 2010 first and foremost to support the INDIANHEAD.CZ web page service and to preserve, publish, show on display and to extent the colections of the INDIANHEAD.CZ museum. The e-shop item offer is updated on regular basis and to make the item search easier it is divided into categories on the left side - Original US (Army WWII) insignia, militaria, items, printed matter, items reproduction, souvenirs and books, newest and best selling merchandise. For further information to your shopping and getting to know the e-shop, click the Terms and Conditions and How to shop linkEnjoy your shopping!
 
 Ivan Rollinger
E-SHOP INDIANHEAD.CZ
ivanhoe@indianhead.cz
+420 603 453 670
 
Kontaktní údaje

© 2010-2019 INDIANHEAD.CZ by Ivan Rollinger